шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно

 Дубляни. Студент агрономічного відділу Львівської політехніки. 1928 p.Старожили Дублян, які пам'ятають діяльність С. Бандери в Дублянах і співпрацювали з ним, згадують, що це була надзвичайно освічена і енергійна людина, активний діяч в студентському русі з високими організаційними здібностями, обдарована особистість, яку в Дублянах знали та поважали. Окрім цього, це була людина міцної спортивної статури та неабиякої фізичної сили. Степан Бандера навчався в Дублянах на рільничому відділі факультету з 1928 до 1933 року з перервою один рік. Проводив активну роботу в товаристві «Основа» .
Студії Степана Бандери в Дублянах завершилися виконанням навчального плану за 8 семестрів, а дипломного іспиту не встиг скласти через політичну діяльність і ув'язнення. Перших два роки під час навчання мешкав у Львові, потім два роки в Дублянах і знову у Львові.
Саме на студентські роки припадає висока політична діяльність Степана Бандери. Від 1927 року він член УВО, 1929 — член ОУН, 1931 — член її Крайової Екзекутиви на Західних Українських землях, а вже наприкінці 1932 року виконує обов'язки крайового провідника ОУН і крайового коменданта УВО. У червні 1933 року, остаточно перебравши обидва пости, організовує низку політичних акцій.

5 жовтня 2002 р. у Дублянах освячено  Монумент Степанові Бандері


Джерело: Юрій Токарський. Дубляни: історія аграрних студій 1856-1946 — Львів: Львівський державний аграрний університет, 1996.

You have no rights to post comments

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: