шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно

Cайт dubliany.info є незалежним проектом, головним покликанням якого є слугувати віртуальним осередком для всіх дублянців та людей, небайдужих до нашого міста.

Мета проекту:

  • Зібрати на одному ресурсі якомога повнішу інформацію про Дубляни, історію і сьогодення міста, людей, котрі живуть або жили в нашому місті, тощо.
  • Надати можливість усім бажаючим опублікувати будь-які свої матеріали, що стосуються Дублян та аграрного університету в Дублянах.
  • Стати місцем обговорення актуальних проблем міста та інших питань, котрі цікаві дублянцям.

Дублянський сайт буде корисним, як жителям міста так і українцям з діаспори, вихідцям з нашого міста, котрі прагнуть дізнаватись свіжі новини, туристам, краєзнавцям, та й взагалі всім людям, які прагнуть нового.

Всі права на розміщену на сайті інформацію належать їх авторам. Копіювання, перепублікація без посилання на цей портал та автора заборонені.

Відповідальність за достовірність матеріалів:  фактів, цитат, власних імен, фото-відеоматеріалів та рекламної інформації несуть автори публікацій та рекламодавці. Адміністрація сайту не завжди поділяє позицію авторів.

You have no rights to post comments

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: