шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Запрошуємо, Гість

ТЕМА: Урочиста академія, Віче з нагодиди 108 річниці від дня народження Степана Бандери

Урочиста академія, Віче з нагодиди 108 річниці від дня народження Степана Бандери 1 рік 10 місяців тому #480

• admin
  • admin аватар
  • Оффлайн
  • Gold Boarder
  • Дописи: 196
  • Подяка отримана: 37
  • Репутація: 11
1 січня 2017року, в Дублянах відзначатимуть 108 річницю з дня народження Степана Бандери.
Віче розпочнеться о 13 годині. на площі, біля пам'ятника Степану Бандері.
Останнє редагування: 1 рік 10 місяців тому від admin.
Увійдіть на сайт, щоб писати у форумі

Урочиста академія, Віче з нагодиди 108 річниці від дня народження Степана Бандери 1 рік 10 місяців тому #481

• admin
  • admin аватар
  • Оффлайн
  • Gold Boarder
  • Дописи: 196
  • Подяка отримана: 37
  • Репутація: 11
Продовження теми:
Декомунізація.
Голова Дублянського товариства «Політичних в’язнів і репресованих» Мирослав Бардахівський звернувся до людей , які прийшли на віче 1 січня 2017 року і сказав, що це
«Громада самих ліпших людей». Далі пряма мова:
- Наступні роки буде шо раз більше людей збиратися. Я хочу трошки більше зупинитися на декомунізації.

Напевно всі пам’ятають, коли на цьому місці стояв ідол Ленін.

Його скинули, коли ще була совєтська влада. І років за 5 - 6 тут ставили також одні з перших , може навіть і перші пам’ятник Степану Бандері.

Тепер на 25 році життя держави почалася правдива декомунізація. Багато пам’ятників Леніну поскидали, особливо на сході. В нас на Галичині декомунізація фактично пройшла . І дуже приємно, що в Києві є проспект Степана Бандери. Якщо в Києві є, то воно піде по всій Україні. Крім того має бути випущена купюра і серйозно говорять про те, що з портретом Степана Бандери. Декомунізація пройде в назвах і головне, щоб вона пройшла в наших душах. Ми повинні робити і дивитися на все як нормальні європейські люди. При нагоді хочу сказати, що ми вже три рази звертилися на цих віче, щоби цей Університет (ЛНАУ) носив ім’я Степана Бандери.

Фрагмент з історії розповів Токарський Юрій
Історія Дублян. Фрагмент. Був 1962 рік. Навчання відбувалося у Львові. Ось в цьому славному будинку була наша адміністрація . І раптом в Дублянах подія. Знайшли конспект Степана Бандери . Мабуть атомна бомба не наробила стільки шуму, скільки наробили довкола конспекту. Що з ним робити? Така проблема стояла тоді перед нашими ворогами. Рішили спалити. А хіба можна спалити правду?
Час відкриття сторінки: 0.146 секунд

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: