шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Запрошуємо, Гість

ТЕМА: Відзначення у Дублянах 107 річниці від дня народження Степана Бандери

Відзначення у Дублянах 107 річниці від дня народження Степана Бандери 2 років 10 місяців тому #384

  • admin
  • admin аватар
  • Оффлайн
  • Gold Boarder
  • Дописи: 196
  • Подяка отримана: 37
  • Репутація: 11
1-го січня 2016року, у день народження Степана Бандери, громада міста Дубляни, влада, отці о. Володимир та о. Іван провели спільний молебень біля пам’ятника Степану Бандері. Віче почали з хвилини мовчання.


Цікавою була промова Керівника Дублянського товариства політичних в’язнів і репресованих -
Бардахівського Мирослава Стефановича:
Степан Бандера сказав:
«Західні народи стоять перед такою самою неминучою конечністю, як і ми, воювати з Москвою в обороні свого незалежного існування. Тільки у нас ця цілком ясна ситуація виступає в найгострішій, безпосередній формі, а в них вона не така виразна, не така гостра. Це тільки початкові її фази. Вони викликають ілюзію, уводять в блуд, створюючи сповидне існування миру і надій його продовжувати. А тим часом ситуація розвивається послідовно, закономірно по лінії щораз-то більших загострень, в напрямі збройної розправи».
60 років тому Бандера передбачив те, що тепер є. Європа, Америка оголосили санкції проти Москви, а моя особиста думка, що санкції мало поможуть, тому, що москалі завжди були голодні. Вся історія Росії показує, що вони були голодні . Для них то є нормальний стан. У другій світовій війні ситих німців перемогли , бо йшов Голодний рускій Ваня. Вони десятками тисяч гинули, але йшли, бо були голодні. І в цьому є загроза. Зараз Москва бомбить Сирію і мені здається - не для того, щоб зруйнувати Сирію, а щоби вигнати людей. Вже мільйон чи півтора мільйона людей переїхали в Європу, навала Азії іде з «того» боку. Так, що то є дуже велика загроза. А Європа собі нічого з того не робить, думає , що обійдеться. Так що москаля можна перемогти тільки силою. Тому Українській державі потрібно створити дуже сильну армію, лише тоді москаль буде боятися . За 25 років існування незалежної України ні науковці, ні влада не спромоглися написати програму для Української держави, бодай на 5-10 років. На словах не раз бралися сформулювати нову Українську ідею. Нам давно дорогу в Україні показали наші ідеологи – Дмитро Донцов, Євген Коновалець і Степан Бандера і нашій владі нарешті треба по цій дорозі йти. І є ще таке явище, як Бандерофобія. Воно існувало ще в нас донедавна, особливо на сході. Тепер Росія всіх українців називає Бандерівцями. І то дуже добре.
Іменем Бандери названо десятки вулиць і ставлять щораз більше пам’ятників, і навіть в Грузії є гора, яка називається Степан Бандера. Висота цієї гори 4272 метри.
Ще в 2002 році, коли відкривався цей пам’ятник, була пропозиція назвати університет іменем С.Бандери.
Хай живе Бандера – Слава Україні.


Міський голова В.Ю. Попович привітав жителів Дублян з новим роком, побажав міцного здоров’я, Божої благодаті , достатку, миру і процвітання. Висловив надію ,що Україна переможе, і що цей рік буде переломним у ствердженні нашої держави .

Слово має керівник Дублянської міської організації ВО Свобода Ігор Іванюк.Не пора, Зірвалася хуртовина, Боже великий Єдиний - Дублянський хор ВідродженняОстаннє редагування: 2 років 10 місяців тому від admin.
Увійдіть на сайт, щоб писати у форумі
Ці користувачі сказали вам Дякую: Otruta
Час відкриття сторінки: 0.134 секунд

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: