шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Запрошуємо, Гість

ТЕМА: Відзначення у Дублянах 106 річниці від дня народження Степана Бандери

Відзначення у Дублянах 106 річниці від дня народження Степана Бандери 3 років 10 місяців тому #289

  • admin
  • admin аватар
  • Оффлайн
  • Gold Boarder
  • Дописи: 196
  • Подяка отримана: 37
  • Репутація: 11
1 січня в Дублянах відбулася Урочиста академія з нагоди 106 річниці від дня народження провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери. Люди зібралися вшанувати пам'ять героя, який все своє свідоме життя боровся за незалежність України. Громада міста, влада, отці о. Володимир та о. Іван провели спільний молебень біля пам’ятника Степану Бандері.

Міський голова Василь Юрієвич Попович виступив перед громадою Дублян:
- У 21 столітті нашим сестрам, нашим братам знов зі зброєю доводиться відвойовувати і захищати нашу неньку – Україну. Хочеться схилити голову перед тими хлопцями, які сьогодні на морозі відстоюють незалежність нашої держави, тому, що північний сусід, якого ми називали – «Старший брат» сьогодні хоче захватити нашу державу.п. Василь подякував організаторам волонтерського руху міста Дубляни: Ользі Миколаївні Василенькій, Ганні Михайлівні Гулій, які зуміли організувати жінок на волонтерську роботу. Також подякував всім мешканцям нашого міста, які долучилися до волонтерства. Висловив надію, що мешканці нашого міста і надалі будуть підтримувати цей волонтерський рух. Подякував, що прийшли вшанувати пам'ять Степана Бандери. Побажав Мирного неба, сімейного благополуччя, здоров’я, достатку у Новому році.Голова Дублянського товариства політичних вязнів та репресованих Мирослав Бардахівський.

З виступу п. Мирослава: Ми дійсно є Бандерівці, бо всі патріоти є Бандерівці. І ті хлопці, що воюють з москалями – то також є Бандерівці – то є діти Бандери і вони виконують його заповіт «Бог і Україна». Привітання «Слава Україні – Героям слава» – це є чисто бандерівське привітання, так само прапор червоно-чорний – то є Бандерівський стяг. Ми пишаємося тим, що в нас є пам’ятник Бандери, пишаємося тим, що в Аграрному університеті є музей Бандери , висловив сподівання, що Аграрний університет у Дублянах назвуть іменем Бандери.
Директор музею історії Львівського Національного Аграрного університету - Юрій Миколайович Токарський закликав нагадати молодшому поколінню про тяжкі злочини комуністичного режиму:
- Скінчився рік наших змагань, сподівань, наших надій, очікувань, але нажаль не все так сталося як гадалося і боротьба триває. Любимо часом сказати, що народу мало, молодь не приходе - воно то так є, але ми маємо зробити все, щоби довести до нашої молоді ті негаразди, які можуть бути. Ми, старше покоління пам’ятаємо, як це виглядало. Але яка є альтернатива у боротьбі? Є вона, хтось її бачив? Не дай Господь, якби сталося не так , як ми хочемо. Що на нас чекає: нет Бога, нет земли, пакуй манаття і в холодний вагон, вйо туди, - там розстріли, там вбивства. Бувають різні вороги – гірші, ліпші, але такого страшного ворога, якого ми маємо нема. Тут є питання життя і смерті нації, народу, фізичного винищення людей. З нами велася духовна боротьба і пізніше на знищення. П. Юрій побажав перемоги Україні.
Богдан Новак, майстер - звіздар, який вже виготовив дві звізди для фронту, на віче презентував звізду «Небесної сотні». Також п. Богдан розшифрував прізвище Путін - Підло Україну Тероризує Ірод Ненаситний. Путін виступає в даний час в ролі Ірода. І побажав, щоби біля Небесної сотні заколядували «Небо і Земля».
Громада на прохання п. Богдана йде колядувати "Небо і Земля"
Останнє редагування: 2 років 10 місяців тому від admin.
Увійдіть на сайт, щоб писати у форумі
Час відкриття сторінки: 0.146 секунд

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: