шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Запрошуємо, Гість
Суспільно-політичне життя Дублян
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Достойні люди, які могли б очолити місто Дубляни:

Достойні люди, які могли б очолити місто Дубляни: 2 років 2 тижнів тому #352

• admin
  • admin аватар
  • Оффлайн
  • Gold Boarder
  • Дописи: 189
  • Подяка отримана: 37
  • Репутація: 11
На пропозицію дописувача "mint" відкриваю тему "Достойні люди, які б могли б очолити місто Дубляни".
Пишемо, невстидаємося.
Свій допис може залишити КОЖЕН. Так само КОЖЕН може створити нову тему у відповідному розділі форуму.
Останнє редагування: 2 років 2 тижнів тому від admin.
Увійдіть на сайт, щоб писати у форумі

Достойні люди, які могли б очолити місто Дубляни: 2 років 2 тижнів тому #354

• mint
  • mint аватар
  • Оффлайн
  • Початківець
  • Дописи: 7
  • Подяка отримана: 5
  • Репутація: 1
Оскільки ця тема на форумі була започаткована мною, а адмін підтримав, спасибі йому за це, виношу першу кандидатуру на суспільне обговорення:
ТАРАСЮК ДАНИЛО
На мій погляд мером міста повинна бути молода людина, яка б створила НОВУ міську адміністрацію. Думаю Данило міг би змінити стиль роботи міської влади.
Він є молодий, енергійний, чесний.
З недоліків: членство у ВО Свобода. Мер повинен йти у владу від людей, а не від партій.

Достойні люди, які могли б очолити місто Дубляни: 2 років 2 тижнів тому #355

• admin
  • admin аватар
  • Оффлайн
  • Gold Boarder
  • Дописи: 189
  • Подяка отримана: 37
  • Репутація: 11
Молодий і енергійний - то точно. А ще розумний. А на рахунок чесності, - покаже час. Я йому не раз казав: - Нашо тобі та політика, ліпше йди в бізнес.
Політика, як на мене - справа брудна. В Дублянах на цю і наступну каденцію особливо важко буде любому меру.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Galina-Kaduk-facebook

Достойні люди, які могли б очолити місто Дубляни: 2 років 2 тижнів тому #356

• mint
  • mint аватар
  • Оффлайн
  • Початківець
  • Дописи: 7
  • Подяка отримана: 5
  • Репутація: 1
Брудною політику роблять брудні люди! Просто на 99,9% в депутати йдуть щоб земельки трохи підібрати. Тому, якщо буде серйозне бажання йти "в мери" потрібно ретельно підбирати команду з людей, які хочуть справді змінити "стан речей".

Достойні люди, які могли б очолити місто Дубляни: 2 років 2 тижнів тому #357

• VVVV
  • VVVV аватар
  • Оффлайн
  • Початківець
  • Дописи: 4
  • Подяка отримана: 7
  • Репутація: 3
Майже всі хто балотувався на посаду міського голови Дублян мають на меті дерибан землі, це основна дохідна позиція мера. майже всі мери мають по кілька ділянок на підставних осіб, і деякі депутати так само. не можу дочекатися закону який заборонить виділяти ділянки під забудову депутатам і працівникам міської ради (а він вже в розробці).

Достойні люди, які могли б очолити місто Дубляни: 2 років 2 тижнів тому #358

• VVVV
  • VVVV аватар
  • Оффлайн
  • Початківець
  • Дописи: 4
  • Подяка отримана: 7
  • Репутація: 3
На рахунок Данила, ну не знаю, він вибрав свій шлях і зараз депутат райради. Успіхів йому і мабуть скоро побачимо його у Верховній раді. Звичайно членство у Свободі псує йому репутацію бо це партія яка фінансується криміналітетом і рано чи пізно вони будуть мати свої пропозиції до нього і тут вже він буде змушений робити вибір. І на рахунок молодих людей при владі, а яка в нас з/п у міського голови? 5к гривень? ой не смішіть мене. за такі гроші спеціалістів не дочекаєтесь. хіба пенсіонерів і будете бачити в кандидатах (ну і тих хто землі хоче подеребанити). тут краще б підійшла система бонусів де ставка 5к в місяць і бонуси це відсоток виконаних обіцянок - типу кандидат наобіцяв і в кінці терміну звітує, виконав обіцянки - вот тобі 100к в місяць за те що зробив за 5 років. для прикладу, якщо кандидат обіцяв збудувати садок і болт забив на це і не думав навіть як залучити додаткові доходи в бюджет для забезпечення свого ж бонусу, ну так нічого не отримаєш
Останнє редагування: 2 років 2 тижнів тому від VVVV.
Ці користувачі сказали вам Дякую: admin, Galina-Kaduk-facebook
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Час відкриття сторінки: 0.156 секунд

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: