шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Запрошуємо, Гість
Суспільно-політичне життя Дублян

ТЕМА: лікарня потрібна Дублянам - О.Володимир

лікарня потрібна Дублянам - О.Володимир 5 років 6 місяців тому #108

• djmil
  • djmil аватар
  • Оффлайн
  • Досвідчений користувач
  • Дописи: 79
  • Подяка отримана: 15
  • Репутація: 4
Виступ пароха м. Дубляни, О. Володимира, на площі перед головним корпусом Аграрного Університету в Дублянах,
05 квітня 2012

Вітаю тебе вельмишановне, поважне зібрання, дорогі у Христі браття і сестри.
Слава Ісусу христу.
Ви знаєте, на мій погляд правда не закопана глибоко, вона лежить на поверхні. Її треба просто побачити. Може час великого посту мав би нам послужити, щоб цю ширму, цю пелену з очей зняти і сказати на чорне – чорне, на біле – біле. Тут правда, а тут твориться лихо.
Тільки що я прийшов прямо зі сповіді хворих. Ви знаєте, коли заглядаєш у очі старенького, хворого, помираючого у болях – там немає жадоби влади, жадоби багатства, жадоби титулів і звань. Там є інше. Інше читається в очах. Чи думаєте, браття і сестри , що ми не станемо на їхнє місце колись? Станемо. І дуже швидко. Дивлюся на Вас, а Ви дивитеся на мене і я не такий, який був двадцять років назад, і Ви не такі, якими я вас запізнав. Ще двадцять, і ми станемо перед Богом, перед правдою. Що скажуть про нас наші діти? Чи не будуть соромитися пам’яттю, яку залишимо ми, їхні батьки. Дорогі, відкиньмо всю неправду, все що нас ділить. Ми один народ і одна громада. Хіба ми не розуміємо, що лікарня потрібна Дублянам а не Університетові? Хіба не розуміємо, що в п’ятому гуртожитку живуть сім'ї, яких не можна вигнати і їх не приватизуєте з тими стінами старовинними. Скажімо правду одне одному. Не можна служити неправді чи окремим людям.
Дорогі браття і сестри я знаю Ваших батьків, я знаю ваших дружин, чоловіків, дітей. Як ви будете дивитися в очі їм за якийсь час. Коли ситуація в державі зміниться, коли поміняються керівники. Чи не буде соромно вам. Та що там вам , вашим дітям та нащадкам. Та-ж ваші діти і онуки, правнуки до якого покоління, хто знає будуть не тільки соромитися, а терпіти, нести свій хрест. Ваш хрест, який ви наклали їм на плечі через то, що залишилися слабкі, бо керівник вам сказав роби так, а не інакше, бо в тебе є посада, в тебе є титул, в тебе є перспектива, а завтра ти її позбудешся.
Я вшановую і кланяюся тим сміливим людям і вам, Голово, що ви повстали і хочете змінити те, що створилися неправда з того часу. Де той Голова, який підписав той неправдивий акт, який передав Університетові всі землі, всі маєтки? Та ми сьогодні живемо квартирантами Університету. Хіба це нормально?
Університет має норму, він має план, він має науковців, які повинні розробляти план, стратегію науковому. Але це межа якась є. А за цією межею є громада, є генплан. Чи в нас є генплан розвитку наших Дублян? Немає. Почнімо з того. Та зрештою, про що ми говоримо? Я думаю, кожен з вас це розуміє, а якщо не розуміє, то він безумець.
Я вам дуже дякую. Ми в часі посту, я вас прошу, дорогі, схаменіться і давайте почнемо інший відлік часу одного народу, одної громади, одної душі християнської. Слава Ісусу Христу.
Увійдіть на сайт, щоб писати у форумі
Час відкриття сторінки: 0.116 секунд

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: