шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Запрошуємо, Гість
Правила форуму Дубляни.

ТЕМА: Правила форуму

Правила форуму 6 років 8 місяців тому #96

  • admin
  • admin аватар
  • Оффлайн
  • Gold Boarder
  • Дописи: 196
  • Подяка отримана: 37
  • Репутація: 11
Користувачам форуму Дубляни забороняється:


Використання ненормативної лексики і лайки, образи будь-якого учасника форуму в будь-якій формі з будь-якої причини, а також розпалювання національної, расової і релігійної ворожнечі. Будь-які конфлікти можна вирішувати приватними переговорами, для цього існують Приватні повідомлення. Якщо Ви вважаєте якесь повідомлення форуму образливим, зверніться до модератора даного розділу або адміністратора – він, в свою чергу, виправить дане повідомлення і відповідно попередить автора цього повідомлення, або ж дасть зрозуміти Вам, чому дане повідомлення не є образливим.
Створювати теми, які уже обговорювались, а також одинакові теми в різних розділах (дублювання тем). Ваша ТЕМА в назві повинна відображати сенс питання або повідомлення. Перед тим, як створити повідомлення, чи задати питання - скористайтесь пошуком, можливо відповідь вже є на форумі.
Створювати повідомлення з надмірним цитуванням. Створювати повідомлення, котрі не несуть корисної інформації (флудити, оффтопити).
Розміщення вірусів, троянських та інших шкідливих програм.II. Правила реєстрації (створення облікового запису).1. Для реєстрації на форумі Ви можете вибрати будь-який нік, який складається з латинських чи українських літер. Забороняється використовування ніків, які являють собою беззмістовний набір цифр/літер, наприклад "1234" чи "йцуке", або ж "прпfgfgfg". Власники ніків даного типу будуть заблоковані в будь-який час, не залежно від того, коли була проведена реєстрація.

2. Забороняється створення одним користувачем двох і більше ніків та подальше їх використання.

3. Забороняється використання ніків типу "Адміністратор", "Модератор" "Супер-модератор".

4. При реєстрації на Вашу поштову скриньку буде надіслано посилання для активації акаунта, по якому Вам потрібно перейти. Якщо Ваш акаунт не буде активований на протязі 10 діб, він, можливо, буде видалений з бази форуму.

5. Для завантаження Аватара використовуйте графічні файли розміром не більше 100 на 100 пікселів, чи 29,3 КБ (можна менше).

6. Пам'ятайте! Адміністратори, Модератори та інші користувачі форуму, не зобов'язані відповідати на Ваші питання.
Увійдіть на сайт, щоб писати у форумі
Час відкриття сторінки: 0.142 секунд

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: