шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Запрошуємо, Гість

ТЕМА: Наркоцентр у Дублянах - Утримання людей у нелюдських умовах.

Наркоцентр у Дублянах - Утримання людей у нелюдських умовах. 2 років 1 день тому #476

  • admin
  • admin аватар
  • Оффлайн
  • Gold Boarder
  • Дописи: 196
  • Подяка отримана: 37
  • Репутація: 11
Увага, Дубляни!
Просимо про максимальний репост!

Сьогодні, 11 грудня (неділя), близько 12 години, мужчина, років 30-ти прибіг до людей, жителів м. Дубляни, просячи порятунку від погоні за ним. Зі слів людей чоловік мав такий вигляд: одяг у крові, зі синцями, око все запухле, невідомо наскільки травмоване і чи ціле.
Мужчина пояснив, що він з Дублянського будинку, де тримають людей залежних від наркотичних речовин (наркотики, алкоголь та ін.).


(Колишня циганська хата, а зараз установа, де утримують хлопців. . Поблизу цієї установи "Будинок Просвіти" м. Дубляни та дитячий майданчик. фото з Google , 2015р ).

Чоловік, боячись, що знову попаде у руки «опікунів» відмовився навідріз від виклику міліції і швидкої, і зник.
Зі слів мужчини: Його тримали в цій установі насильно, били. Рідні, які дають людей в цю установу, платять по 6 тисяч гривень на місяць за «лікування від залежності». Люди, які утримують цю установу знущаються над хлопцями. Мобільників хлопці не мають. Зв’язатися з рідними не можуть. Передачу рідні ставлять, не заходячи на територію. Про умови утримання хлопців рідні не знають, бо їх НЕ ПУСКАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЮ!

Також відомо, що позаминулої неділі з цієї установи утекло два хлопці. Один з них забіг у Дублянську церкву під час відправи. Хлопець був босий і просив захисту від нападників з тої ж таки установи «лікування» . Кілька людей охоронців того будинку намагалися під час відправи у церкві викрасти хлопця.
Тоді ж, у неділю місцеві мешканці викликали Жовківську міліцію, але працівників поліції до середини «установи лікування» НЕ ВПУСТИЛИ!
На цих підставах є підозри на неправомірне утримання людей у цій установі.
Останнє редагування: 2 років 1 день тому від admin.
Увійдіть на сайт, щоб писати у форумі
Час відкриття сторінки: 0.156 секунд

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: