шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Запрошуємо, Гість

ТЕМА: Аграрний університет та міська рада Дублян

Аграрний університет та міська рада Дублян 4 років 6 місяців тому #259

 • admin
 • admin аватар
 • Оффлайн
 • Gold Boarder
 • Дописи: 196
 • Подяка отримана: 37
 • Репутація: 11
Львівський національний аграрний університет хоче примусово виселити міську раду Дублян із приміщення, яке вона займає ще з 1976 року. Завтра, 11 червня, прийдуть судові виконавці і виженуть на вулицю працівників міськради та міліцію, яка теж має кабінет у цьому будинку.

Як повідомив ZAXID.NET голова дублянської міськради Василь Попович, у 2009 році університет подав заяву до суду на виселення міської ради.

«Було прийнято рішення про виселення, але виконавець відмовився виконувати рішення суду. У 2012 році університет подав на виконавчу службу до суду, виконавця звільняють з роботи, і суд примушує виконавчу службу виконати рішення», – розповів Попович.

За його словами, університет не має жодних документів на право власності і користування цим приміщенням.

«Міська рада в Дублянах від часу свого створення – 1976 року – знаходиться у цьому приміщенні. До 1976 року Дубляни відносилися до Малехівської сільської ради. Міська рада не рейдер і не захоплювала це приміщення. І це не мій приватний офіс – це державна структура», – зазначив міський голова.

Він розповів, що звертався у фонд держмайна України, де відповіли, що це приміщення ніде не зареєстроване.

«Колись, коли не було в Дублянах міської ради, все, що будувалося у містечку, автоматично ставилося на баланс університету. Ми неодноразово зверталися, щоб передали будинок побуту, лікарню і це приміщення, де ми знаходимося, на баланс міської ради. Університет постійно відмовляється», – наголосив Попович.

Він також додав, що вже є попередження про те, що завтра о 10:30 буде примусове виселення.

«Злочинних наказів я виконувати не буду. Хочуть – нехай виселяють. Таке враження, що громада Дублян знаходиться на території університету, а не університет на території міста Дубляни», – обурюється Попович.

За словами міського голови, він неодноразово намагався вирішити ситуацію шляхом переговорів. Однак, жодних результатів домогтися не вдалося. Іншого приміщення у міськради немає.
___________________________________________________
Джерело: zaxid.net/news/showNews.do?universitet_h...syu&objectId=1311055
Останнє редагування: 4 років 6 місяців тому від admin.
Увійдіть на сайт, щоб писати у форумі

Аграрний університет та міська рада Дублян 4 років 6 місяців тому #260

 • admin
 • admin аватар
 • Оффлайн
 • Gold Boarder
 • Дописи: 196
 • Подяка отримана: 37
 • Репутація: 11
Сьогодні виконавча служба мала виселяти Дублянську міську раду з приміщення, проте виконавці поїхали з актом про те, що в будівлю їх просто не пропустили.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

У приміщенні на вулиці Студентській, 5 у Дублянах перебуває не тільки міська рада, а й паспортний стіл аграрного університету, райвідділок, а на другому та третьому поверсі – живуть люди. Там – сімейний гуртожиток, в який мешканців заселили ще 36 років тому. Але кому ж належить усе приміщення – ніяк не можуть з’ясувати.

Слогін - який так актуальний)))


Як розповів перший проректор аграрного університету Віталій Боярчук, будинок був збудований як студентський гуртожиток і є рішення Верховного суду, що ця будівля належить університету».

Натомість мешканці показують документи 80-90-х років, де гуртожиток значиться саме як сімейний.

«Університет не має права тримати гуртожиток на балансі, тільки якщо він не студентський», – стверджує мешканка Уляна Самковська.

«Для того, щоб квартири могли приватизовувати, їх треба передати на баланс міської ради», – стверджує жінка.

На місце приїхав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник, маючи на меті «розглянути процедуру, яким чином гуртожиток має перейти із балансу університету на баланс міської ради з подальшою приватизацією тим мешканцям, які там проживають. На це є згода міністра аграрної політики».

Як зазначив заступник начальника відділу Департаменту науково-освітнього забезпечення Міністерства аграрної політики Костянтин Самойленко, який теж прибув на місце суперечки? власником майна є держава в особі Міністерства аграрної політики. За його словами, сьогодні питання виселення не стоїть.

Перший проректор аграрного університету Віталій Боярчук запевнив, що мешканців з гуртожитку не виселятимуть, проте будинок хочуть залишити у власності університету як розпорядника майна. А от як саме хочуть використати 200 квадратних метрів, які зараз займає міська рада, не каже, проте наголошує, що депутатам не довіряє і наводить приклад, що їхні попередники державне майно віддали під ресторан.

А от міський голова Дублян Василь Попович переконаний, що ректор Львівського національного аграрного університету Володимир Снітинський хоче вигнати з приміщення гуртожитку міську раду, щоб потім продати його під готель.

Представник Державної виконавчої служби Тарас Павлишин, який приїхав виселяти з приміщення міську раду, повідомив, що буде повторно призначати примусове виконання рішення суду.

«Знову звертатись до суду вони не можуть, бо термін апеляційного оскарження вже минув. Єдиний вихід – щоб міська рада дійшла згоди з аграрним університетом самостійно», – уточнив він.

«Громада – це первинне, а університет – вторинне», – підсумував перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник і порадив аграрному університету та міській раді спільно домовитись про використання приміщень.
________________________________________________________
Джерело: vgolos.com.ua/photo/agrarnyy_universytet...hchennya_148004.html
Останнє редагування: 4 років 6 місяців тому від admin.
Увійдіть на сайт, щоб писати у форумі
Час відкриття сторінки: 0.205 секунд

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: