шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Запрошуємо, Гість

ТЕМА: Студентів відраховують через пропуски

Студентів відраховують через пропуски 5 років 10 місяців тому #151

  • djmil
  • djmil аватар
  • Оффлайн
  • Expert Boarder
  • Дописи: 80
  • Подяка отримана: 15
  • Репутація: 4
Як повідомляє gazeta.ua:

35 студентів вигнали зі Львівського аграрного університету. Кажуть, продовжать відрахування після зимової сесії. Студенти припускають, це через те, що в липні зловили на хабарі одного із деканів.

— Добрянський немалі хабарі брав — по 500 доларів за сесію, — говорить студентка п'ятого курсу факультету будівництва та архітектури. Імені не називає. Каже, що в черзі на відрахування. — Із його звільнення весь переворот і почався. Безліч провірок із прокуратури було, у деканаті облаву навіть робили. Ректора від початку року не видно. Замість нього якийсь інший. Новий декан пробує навести порядок, от і почав чистку.

Каже, у попередні роки такого контролю за відвідуваністю не було.

— Нам кажуть, що відраховують через пропуски занять, — продовжує студентка. — Із нашого факультету 13 людей вигнали дві неділі назад. Хто так робить посеред навчання? Моїй подрузі приписали, що прогуляла 250 годин, хоча їх усього за півроку було 203. Я платник, пропускаю заняття, бо працюю в іншому місті. Студентів-платників не мають права виганяти за "енки", ми дивилися в Законі про вищу освіту. Тепер у групі 26 студентів. А дипломів є тільки 20. Значить ще шістьох витурять. Це нам один викладач говорив.

Університет розташований у місті Дубляни Жовківського району. У закладі навчаються 3,5 тис. осіб.

— Відраховані ті, хто пропустили без поважної причини понад половину навчальних годин, — коментує перший проректор Віталій Боярчук, 57 років. — Дехто каже, що їх вигнали, бо не заплатили за вступ. До чого вступна кампанія до третьокурсників? Треба було ходити на пари, здавати лабораторні. Їм ще в середині жовтня оголосили догану, дали шанс поправити ситуацію. У списку на виключення тоді були понад 135 спудеїв. Окремі впродовж місяця відпрацювали пари, решта не взяла собі до уваги. Тепер задумалися і мають шанс поновитися через рік.
Джерело:http://gazeta.ua
Останнє редагування: 5 років 10 місяців тому від djmil.
Увійдіть на сайт, щоб писати у форумі
Час відкриття сторінки: 0.170 секунд

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: