шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно

Як зареєструватися на сайті

Відповідати у темах форуму dubliany.info та створювати нові теми можуть лише зареєстровані та активовані користувачі.

Для реєстрації натисніть "зареєструватися" на головній сторінці сайту кнопка "зареєструватися"

або на сторінці форуму

Ви попадете на форму "Реєстрація користувача", де вписуєте своє ім'я, логін під яким будете заходити на сайт, придумуєте собі пароль. Адресу електронної пошти необхідно вводити реальну.

Поле CAPTCHA  заповнюєте, дивлячись на малюнок. У мому випадку "27-3 nallial"

Після успішного заповнення форми "Реєстрація користувача" тиснемо "Зареєструватися"

Форма "Реєстрація користувача"

Система видасть інформацію про те, що на вашу електронну адресу вислано лист, у якому міститься спеціальне посилання, за яким потрібно перейти.

Повідомлення: Реєстрація завершена

Заходимо на свою поштову скриньку, відкриваємо листа, жмемо на посилання.

Все. Ваш обліковий запис активований.

Натисніть на посилання для активації облікового запису

Для авторів

Якщо у вас є що розповісти про Дубляни  чи  аграрний університет  і ви маєте трішки вільного часу на те, щоби поділитися інформацією з іншими відвідувачами — напишіть нам, щоб ми надали Вам статус автора , це дасть вам можливість самостійно публікувати свої статті   у відповідному розділі сайту.

Автори можуть  надсилати  цікаві статті, події чи новини на Дублянський  сайт, використовуючи дану форму: Подати статтю *. Відразу після перегляду модератором, та у випадку, якщо матеріал відповідає тематиці сайту, матеріал буде розміщено на сайті.

Збереження авторських прав на всі матеріали, прислані вами, гарантується.

____________________

* - дана форма відображається лише користувачам зі статусом -  автор

Про сайт

Cайт dubliany.info є незалежним проектом, головним покликанням якого є слугувати віртуальним осередком для всіх дублянців та людей, небайдужих до нашого міста.

Мета проекту:

  • Зібрати на одному ресурсі якомога повнішу інформацію про Дубляни, історію і сьогодення міста, людей, котрі живуть або жили в нашому місті, тощо.
  • Надати можливість усім бажаючим опублікувати будь-які свої матеріали, що стосуються Дублян та аграрного університету в Дублянах.
  • Стати місцем обговорення актуальних проблем міста та інших питань, котрі цікаві дублянцям.

Дублянський сайт буде корисним, як жителям міста так і українцям з діаспори, вихідцям з нашого міста, котрі прагнуть дізнаватись свіжі новини, туристам, краєзнавцям, та й взагалі всім людям, які прагнуть нового.

Всі права на розміщену на сайті інформацію належать їх авторам. Копіювання, перепублікація без посилання на цей портал та автора заборонені.

Відповідальність за достовірність матеріалів:  фактів, цитат, власних імен, фото-відеоматеріалів та рекламної інформації несуть автори публікацій та рекламодавці. Адміністрація сайту не завжди поділяє позицію авторів.

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: