шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно

У день відзначення першої річниці проголошення незалежної Української держави 1992 року при дорозі до Грибович поблизу озера було освячено меморіальний хрест, виготовлений працівниками Дублянського торфопідприємства. ХРЕСТ СВОБОДИ НА ПАМ'ЯТЬ ПРОГОЛОШЕННЯ УКРАЇНИ ВІЛЬНОЮ, НЕЗАЛЕЖНОЮ 24 СЕРПНЯ 1991 На фундаменті розмірами 0,65х 0,62 м і висотою 0,35 м, виконаному з бетону, потинькованого і шліфованого розчином з білого цементу з вмістом мармурової крихти, встановлена ажурна, гратчаста у всіх деталях, металева конструкція хреста у вигляді ферми з розмірами 0,2 х 0,2 м у поперечному перерізі та висотою 3,5 м. Верхнє та бокові рамена хреста довжиною 0,75 м мають фігурне завершення. Стояки та горизонтальні елементи кістяка ферми виконані з рівносторонніх кутників, проміжні конструктивні елементи - пластинки нержавіючої сталі. Чотири кути перетину центрального стояка з поперечиною оздоблені невеликими, нахиленими під кутом 45°, точеними хрестиками, встановленими на фігурній основі.

До хреста прилаштована табличка з білого мармуру (0,32 х 0,25 м) з вирізьбленим написом: «ХРЕСТ СВОБОДИ НА ПАМ'ЯТЬ ПРОГОЛОШЕННЯ УКРАЇНИ ВІЛЬНОЮ, НЕЗАЛЕЖНОЮ 24 СЕРПНЯ 1991».


 

 Джерело: Юрій Токарський,  Юрій Дубик   «Архітектурний комплекс Львівського державного аграрного університету 1856–2006» (2006р.)

 

You have no rights to post comments

Увійдіть за допомогою соціальних сіток:

або ввівши ваш логін і пароль, якщо ви реєструвалися безпосередньо на цьому сайті: